Special Offers

5 Europos miestai, kuriuose kiekvienas išleistas kelionės euras yra vertas tos akimirkos!

Talinas

 Net vasaros viduryje šis šiauriausias Baltijos miestas jus pasitiks gaiva, tačiau jo miesto sienos slepia unikalią istoriją.

 Estija yra vienintelė šalis pasaulyje, kuri interneto prieigą laiko pagrindine žmogaus teise, ir būtent ši, agresyviai į ateitį orientuota mąstysena, paverčia miesto peizažą viduramžių akmens su plienu ir stiklu susiliejimu.

 Rekomenduojamos ekskursijos po miestą dviračiais, o dienos pabaigoje geriausia mėgautis keletu vietinės dvasios „Vana Tallinn“ kadrų.

 Talino senamiestis yra vienas geriausiai išlikusių Hanzos miestų centrų pasaulyje. Už akmens išmėtę rasite miesto verslo centrą su moderniais bokštais ir prabangiais viešbučiais, madingus rajonus ir didelius prekybos centrus.

 Talino viliojanti pakrantė, nusėta promenadomis ir smėlio paplūdimiais, yra ypač naudinga vasarą, tačiau ištisus metus iš jos atsiveria vaizdingi miesto vaizdai.

 

Ryga

Gotikos stiliaus katedros ir neapsakomai ištaigingas Jugendo stilius, įdomios kavinės ir restoranai su pasaulinio lygio virtuve, tai tik nedidelė dalis grožybių, kurios daro Rygą puikiu galutiniu savaitgalio tikslu. Rami ryto valanda puikiai tinka klaidžioti upės pakrantės parkais, tyrinėti senamiestį ir grožėtis Art Nouveau architektūra, kuri atsiveria kiekviename posūkyje.

Vasarą saulė leidžiasi vėlai, todėl vidurnaktį vis dar yra šviesu, galite spėti aplankyti ištaigingus Rundalės rūmus. Arba puikus laiką praleisti stilingame „Skyline“ bare . Ryga – puikus gurmanų savaitgalio tikslas, tačiau ir greta miesto rasite puikių restoranų, įrengtų istoriniuose dvaruose ir kitose gražiose vietose.

 Jei miškuose jūsų širdis labiau dainuoja nei bare, keletą geriausių Latvijos žygių pėsčiomis galite rasti Siguldos miško parke. Latvija išsiskiria iš tiesų nepaliesta gamta, ir tai nėra tik skambūs žodžiai.

 

Vilnius

 Vaikščiojimas po Vilnių yra patirtis, kurios verta nepraleisti: lengva ilgam netikėtai pasiklysti. Pasukite už kampo, kad atsidurtumėte pakrantės paplūdimyje; arba pasirinkite kitą kryptį – ir atsidursite buvusiame KGB kalėjime, paverstame okupacijos muziejumi.

 Bene netikėčiausias orientacinis momentas yra tada, kai įžengsite į Užupį - atsiskyrusią respubliką sostinėje. O gal pereidami gatvę pamatysite vienintelę pasaulyje Franko Zappos statulą?

 Vienas dalykas yra garantuotas, - vaizdas iš Oro baliono krepšio padės jums įsimylėti šį miestą. Vilnius pasirengęs visiems nuotykiams. Apsilankykite parkuose ir skirtinguose miesto rajonuose, plaukite baidarėmis Neries upe ir pamatykite Senamiestį naujomis akimis, keliaukite pėsčiomis nuostabiais kraštovaizdžiais, kuriuose vietą randa istoriniai paminklai. 46% Vilniaus sudaro žaliosios erdvės, todėl galite tikėtis šviežio oro.

 

Helsinkis
 
Matyti šiaurinius žiburius Suomijoje gali būti pirmas dalykas, kuris ateina į galvą aplankant rečiausiai apgyvendintą Europos šalį. Tačiau Rovaniemyje pasirodžiusi natūrali šviesa nėra vienintelė priežastis čia atvykti. Helsinkyje vasarą yra viena geriausių lauko gėrimų scenų pasaulyje, ir mes jums išduosime geriausius Helsinkio barus, kuriuose galima pabūti po žvaigždėmis. Helsinkyje taip pat gausu nemokamų pramogų: nuo daugybės muziejų iki Suomenlinna tvirtovės salos ar Nuuksio nacionalinio parko.
 
Garsiosios Suomijos „Everyman’s Rights“ suteikia šaliai beprecedentį kiekį visuomenei atvirų kalnų takų, ežerų ir žygių. Po aktyvaus poilsio apdovanokite save tradiciniu suomišku maistu, pavyzdžiui, tradicine rugine duona su silke.
Beje, žymiausiems Suomijos animacinių filmų veikėjams Mumiams šiemet sukanka 75 metai, kodėl neaplankyti jų šalies?
 
Krokuva
 
Lapų parkai supa didžiausią Europos miesto aikštę: atsipalaiduokite kavinėje, apžiūrėkite bažnyčias ir butikus, o po to maloniai pasivaikščiokite pusvalandį, kad atsidurtumėte naujausiame Lenkijos prekybos centre.
 
Krokuva, ko gero, yra geriausias miestas, kurį Lenkija gali pasiūlyti trumpalaikiams turistams: atsipalaidavęs, bet energingas, tai puiki vieta pasimėgauti pyragaičiais ir vietiniu alumi. Žingsniuodami palei Vyslos upę, kuri vingiuoja ji per Krokuvos centrą, užsukite pas ledų pardavėjus, suvenyrų parduotuvėles ar į barus laiveliuose! Vasarą jie yra puiki vieta tinginiauti ir mėgautis plakančiu miesto pulsu.
 
Svarbi dienos kelionė iš Krokuvos yra Antrojo pasaulinio karo koncentracijos stovykla Aušvice ir Birkenau. Važiuokite viešuoju autobusu, o ne autobusu, kad sutaupytumėte pakankamai pinigų nakvynei.
 
Laikas atrasti naujas vietas.
Jūsų kelione į šiuos puikus miestus pasirūpinsime mes, Amber Tours komanda.
 

 

 

Contact form
AmberTours on Facebook
Amber Tours Catalogs