Special Offers

Kelionių agentai pataria: kada planuoti 2021 metų keliones COVID amžiuje?

Taigi, kada planuoti kitą kelionę? Pateikiame skirtingas, argumentuotas turizmo profesionalų rekomendacijas:

1.      Prieš 6-9mėn. Tarptautines keliones pradėkite planuoti prieš šešis ar devynis mėnesius. Visi turime būti lankstesni įgyvendindami savo 2021 m. kelionių planus. Toks būtų saugus terminas planuojant „viskas įskaičiuota“ kelionę.  Tuomet galima pasirinkti labai lanksčią atšaukimo politiką su „Book with Confidence“ garantijomis.

2.      Jau dabar. Etiškus keliautojus, kurie palaiko atsakingą turizmą, pasiekia kita rekomendacija: dabar rezervuotis vietas, kurioms labiausiai to reikia, kad išliktų, kurios buvo labiausiai nukentėjusios pandemijos metu, ir (arba) vietoves, kuriose turizmo nauda - bendruomenėms, laukinei gamtai, aplinkai yra gyvybiškai svarbi. Tai ilgalaikė investicija. Užsisakę dabar, vėliau galėsite sutaupyti pinigų. Turistų indėliai šiuo metu labai padės palaikyti vietos ekonomiką.

3.      Kuo anksčiau, tuo geriau. Dabar daug kurortų ar viešbučių nemokamai atšaukia likus 24 valandoms iki išvykimo. Todėl finansinė rizika yra beveik pašalinta, be to, galite bet kada pakeisti savo nuomonę. Kelionių organizatoriai taip pat sumažino savo indėlių ir atšaukimo mokestį, todėl prireikus lengviau pakeisti planus.

4.      Geriausias laikas planuoti kelionę yra prieš pasibaigiant aviakompanijos ar viešbučio kreditams. Daugelis aviakompanijų ir kelionių organizatorių išplatino šimtus tūkstančių „Ateities kelionių kredito kuponų“, kurių galiojimo laikas yra nurodytas, kai kurie baigiasi jau greitai. Kai tik bus įvesta vakcina nuo COVID-19, žmonės kreipsis į kelionių organizatorius užsakymams. Kainos padidės, kai tik bus vakcina, o visi, kurie dar nėra rezervavę, ypač tolimųjų kelionių, gali mokėti dvigubai daugiau. Beje, tai tiesiog gali pakelti jūsų nuotaiką ir suteikti jums informaciją ko tikėtis. Be to, kai daugelis oro linijų ir viešbučių teikėjų šiuo metu siūlo daugiau lankstumo nei įprasta, jei vis dėlto apsigalvosite, greičiausiai nereikės mokėti baudos, kad galėtumėte šiek tiek pakeisti kelionės planus.

5.      Žmonės turėtų pradėti planuoti keliones, kai tik žino, kad nori keliauti. Jie NETURĖTŲ laukti, kol šalys iš tikrųjų atsidarys, nes paskelbus atidarymo datas, išaugs didžiulė paklausa, ir 2021 m. kai kurios specifinės kelionės kryptys bus greitai užpildytos panaikinus kelionės apribojimus.

6.      COVID-19 neabejotinai padidino vidaus kelionių paklausą šiais metais, ir tai išliks tendencija artimiausioje ateityje. Taigi, nors „įprastais“ metais neverta skubėti, 2021-aisais vietines keliones verta užsisakyti dabar.

 

 

Siūlome bendradarbiauti su patikimais kelionių organizatoriais ir planuoti keliones atsakingai.
Jūsų Amber Tours komanda.

Contact form
AmberTours on Facebook
Amber Tours Catalogs